Шановні колеги!

Dear colleagues!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у XV Міжнародній науково-практичній  конференції
We invite you to take part in the XV International Scientific Conference

 

«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ:
Екологічна парадигма сучасного образу життя і світу»,

«CONTEMPORARY PROBLEMS OF ECOLOGICAL PSYCHOLOGY:
Ecological paradigm of modern image of life and world»

 

яка відбудеться 17-18 травня 2019 року у м. Харкові.
17-18 th of May 2018 in Harkiv, Ukraine

 

До участі у конференції запрошуються
науковці, викладачі вищих навчальних закладів та інші працівники освіти, психологи, соціальні працівники, екологи, соціологи, філософи, економісти, біологи, журналісти, управлінці, представники бізнес структур, аспіранти, студенти.


Інформаційний лист

 Програма конференції (pdf)      Матеріали конференції

 

13-15 жовтня 2018 року в м. Києві відбувся тренінг-семінар «Психосоматика особистості: стани, переживання, управління». Його організаторами виступили: Товариство незалежних експертів спільно з кафедрою соціальної роботи КНУ ім. Т.Шевченка та лабораторія екологічної психології Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України. Керівник – Юрій Михайлович Швалб, завідувач лабораторією екологічної психології, головний науковий співробітник, доктор психологічних наук, професор; методолог – Сергій Володимирович Дідковський.

Детальніше...

Матеріали

XIV Міжнародної науково-практичної  конференції
 

«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ:
Життєве середовище особистості у психологічному вимірі»,

«CONTEMPORARY PROBLEMS OF ECOLOGICAL PSYCHOLOGY:
Life environment of personality in psychological dimension»

 

яка відбулася 18-19 травня 2018 року у м. Києві.
 
Програма конференції

Матеріали конференції

Шановні колеги!

 

14-16 жовтня 2017 року в м. Києві відбувся тренінг-семінар «Психосоматика особистості: стани, переживання, управління». Його організаторами виступили: Товариство незалежних експертів спільно з кафедрою соціальної роботи КНУ ім. Т.Шевченка та лабораторія екологічної психології Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України. Керівник – Юрій Михайлович Швалб, завідувач лабораторією екологічної психології, головний науковий співробітник, доктор психологічних наук, професор, методолог – Сергій Володимирович Дідковський.

Детальніше...

Шановні колеги!

 

12-13 травня 2017 року в м. Маріуполі відбулася XIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми екологічної психології: Життєдіяльність особистості в умовах сучасного міста». Організаторами конференції виступили: НАПН України (відділення психології, вікової фізіології та дефектології), Інститут психології імені Г.С.Костюка (лабораторія екологічної психології), Маріупольський державний університет. Голова організаційного комітету – Юрій Михайлович Швалб, завідувач лабораторією екологічної психології, головний науковий співробітник, доктор психологічних наук, професор.

В роботі конференції взяли участь більше 100 учасників – науковців і практиків в галузі психології, медицини, екології і архітектури, представників місцевої муніципальної влади, викладачів вищих навчальних закладів та інших працівників освіти, аспірантів і студентів з різних регіонів України (Київ, Вінниця, Чернігів, Бердянськ, Дніпро, Харків, Львів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Мелітополь, Мукачево, Запоріжжя, Кривий-Ріг). Було представлено доповіді зарубіжних науковців-психологів з Польщі (Жешув, Краків) і Росії (Чіта).

У процесі роботи конференції обговорювалися соціальні і психологічні аспекти проблем розвитку сучасного міста, а також місця освіти і науки в їх вирішенні, за такими напрямками: особистість в умовах трансформації природного і соціального середовища; освітній простір як умова екологізації міста; психологічні практики у забезпеченні життєдіяльності і розвитку сучасного міста.

В рамках конференції з даної тематики і напрямів було проведено організаційно-діяльнісну гру «Проектування еколого-орієнтованого розвитку сучасного міста», основною ідеєю якої було застосування ідей екологічної психології в управлінні розвитком сучасного міста. В процесі організаційно-діяльнісної гри учасники конференції провели ретельний аналіз ситуації життєдіяльності у м. Маріуполі та розробили низку проектів її розвитку з точки зору екологізації громадського способу життя. Дані проекти прийнято учасниками як засадові для подальшої розробки та впровадження протягом поточного року.

Світлини з конференції

Відео з конференції

Програма конференції

Матеріали конференції

Екологічні і психологічні новини звідусіль